Vi finder de bedste rejsetilbud

Forlænget weekend på Schlosshotel Ralswiek for kun 751,-


3 dages forlænget weekend på Schlosshotel Ralswiek for kun 751,- per person inkl. morgenmad og adgang til spa!

Schlosshotel Ralswiek er et historisk slotshotel beliggende på øen Rügen i Tyskland. Slottet blev oprindeligt opført til den lokale adel og er siden blevet omdannet til et førsteklasses hotel, der er kendt for sin smukke arkitektur og sin vidunderlige beliggenhed midt i Rügens naturskønhed.
Hotellets spa tilbyder en afslappende oplevelse med sauna, pool og massagebehandlinger, og som gæst kan du vælge mellem en række smagfuldt indrettede værelser og suiter hver med sin egen charme og historiske detaljer.
Slottets restaurant serverer både lokale specialiteter og internationale retter med fokus på sæsonbestemte ingredienser. Du kan nyde maden i den elegante spisestue eller på terrassen med udsigt over vandet.
Området omkring hotellet er ideelt til naturskønne vandreture cykelture og udforskning af Rügens mange seværdigheder.

Se det gode tilbud her

Bemærk: Den samlede pris for opholdet er 1.501,- for 2 personer i et dobbeltværelse, hvilket svarer til 751,- per person.

Rejs365 er ikke et rejsebureau, men en rejseside, der finder gode tilbud! – Vi modtager kommission, men det påvirker ikke din pris! Læs mere her


Læs videre efter Annoncen
Annonce

⏱️ LAST MINUTE

Er du på udkig efter Last minute tilbud? – Så tag et kig her:

Hotel

SE MERE HER:

⏱️ LAST MINUTE

Er du på udkig efter Last minute tilbud? – Så tag et kig her:

Læs videre efter Annoncen
Annonce

HENT VORES APP HER

Next Post

Previous Post

Kontakt  /  FAQ  /  Om os  /  Partnerskab  /  Presse  /  Privatlivspolitik  /  Vilkår

Tilmeld nyhedsbrev

© 2025 Rejs365