Spaophold på luksuriøse Jacyz i Göteborg i sommerferien for kun 669,- per person inkl. morgenmad og adgang til spaen!
Det nye 5-stjernede luksushotel Jacyz er at af Sveriges absolut flotteste hoteller. Hotellet ligger centralt i Göteborg kun få minutter fra byens mest populære turistattraktioner og tilbyder unik indretning med super flotte designerværelser.
Jacyz har skybar og poolklub 100 meter over jorden. Her kan du mod et mindre tillæg nyde en uforlignelig udsigt og lækre varme pools.
![]() Bemærk: Den samlede pris for opholdet er 1.338,- for 2 personer i et dobbeltværelse, hvilket svarer til 669,- per person inkl. ekspeditionsgebyr. Rejs365 er ikke et rejsebureau, men en rejseside der finder gode tilbud! – Vi modtager kommission, men det påvirker ikke din pris! Læs mere her |
ALTERNATIVE DATOER
Vi har taget udgangspunkt i et ophold i sommerferien fra den 6. – 7. juli, men der er flere tilgængelige datoer med gode priser hos Jacyz. Se et udvalg her:
29. – 30.6 | 13. – 14.7 | 27. – 28.7 |
Hotel
Jacy’z Hotel & Resort i Göteborg er en luksuriøs destination med 27 etager fyldt med oplevelser.
Hotellet byder på flere restauranter, barer, en spektakulær tagterrasse med poolklub og et afslappende spaområde. Centralt placeret, tæt på Liseberg og Universeum, tilbyder Jacy’z både luksus og let adgang til byens attraktioner.
![]() |
![]() |
![]() | ![]() |