Luksuriøst spa-ophold på Hotel Skansen for kun 995,- per person inkl. overnatning, 3 retters aftenmenu, morgenmadsbuffet og fri entré til spa, sauna og badehus!
I den lille by Båstad, finder du Hotel Skansen, der utvivlsomt er et af de bedste spahoteller i Sverige. Det smukke landskab hotellet er placeret i danner rammerne for opholdet og indgyder til afslapning. Hotel Skansens spafaciliteter er ganske særlige, og i Kallbadhuset, der er bygget ude på vandet, kan man bl.a. sidde i saunaen og samtidig nyde udsigten over Kattegat. Hotellet ligger tæt på skisportsstedet Vallåsen, lige som tennisturneringen Swedish Open afholdes på Hotel Skansens tennisbaner.
![]() Bemærk: Brug rabatkoden morsdag22 på TrueStory og den samlede pris for 2 personer bliver 1.989, hvilket svarer 995,- per person. Rabatkoden er gældende i en begrænset periode! |
Læs videre efter annoncen
Annonce
Hotel
Bemærk: Brug rabatkoden morsdag22 på TrueStory og den samlede pris for 2 personer bliver 1.989, hvilket svarer 995,- per person. Rabatkoden er gældende i en begrænset periode!
Læs videre efter annoncen
Annonce
Mere information
- Husk tøj og sko til overnatning, badetøj og pas
- Fredag og lørdag har spaen, spabaren og koldhusbadet åbent til klokken 21.00. Vi anbefaler, at du spiser din middag tidligere end normalt, hvis du gerne vil opleve ”de gyldne timer” i spaafdelingen, når mørket sænker sig
![]() | ![]() |